دوازدهمین نمایشگاه تخصصی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری در اصفهان با حضور فعالان صنعت گردشگری تا 11 مهرماه

دایر است.

در این نمایشگاه ۱۸۵ شرکت و انجمن فعال در حوزه‌های مختلف از جمله صنایع دستی و گردشگری، آژانس‌های مسافرتی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری، بوم‌گردی‌ها، شهرداری استان‌ها و بیمارستان‌های فعال شهر اصفهان در حوزه گردشگری سلامت و جامعه هتلداران در ۵ هزار و ۶۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی حضور دارند.

دوازد‌همین نمایشگاه گردشگری، صنایع دستی و هتل‌داری اصفهان تا یازدهم مهر از ساعت ۱۱ تا ۲۰ در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت برپاست.

نمایشگاه گردشگری استان اصفهان باید تقویمی همانند «فیتور» داشته باشد

مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان گفت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اصفهان می‌تواند نمونه صحیح و با شکوه بسیاری از نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران باشد و اصفهان به عنوان پرچمدار صنعت گردشگری ایران باید تقویمی همانند «فیتور» داشته باشد.

علیرضا ایزدی شامگاه پنج‌شنبه در آیین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی، گردشگری و هتل‌داری اظهار داشت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اصفهان می‌تواند نمونه صحیح بسیاری از نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران باشد و استان اصفهان به عنوان پرچمدار صنعت گردشگری ایران باید تقویمی همانند «فیتور» داشته باشد.

وی افزود: ایران اسلامی اگر می‌خواهد ایران بماند نیازمند هنرمندان صنایع دستی است که سفیرانی قدرتمند در تمامی عرصه‌ها هستند و کشورمان برای ساخته شدن نیازمند ققنوسی هم‌چون اصفهان است که در صورت توسعه گردشگری بخش اعظمی از بار آن بر دوش کلان‌شهر اصفهان قرار می‌گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان عنوان کرد: از معاونین وزارت میراث فرهنگی کشور درخواست دارم برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری را از پایتخت به اصفهان واگذار کنند، زیرا این استان با دارا بودن پتانسیل‌های فراوان و همکاری‌های بین بخشی به خوبی می‌تواند این نمایشگاه را برگزار کند.

ایزدی با تاکید بر شعار روز جهانی گردشگری تحت عنوان”تفکری دوباره برای گردشگری” بیان کرد: تفکر لازمه توسعه، برنامه‌ریزی و موفقیت در تمامی حوزه‌ها است و گردشگری عنصری برای رسیدن به توسعه پایدار است به همین جهت نیاز است در حوزه گردشگری اقدامات بنیادینی صورت گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.