✔️مسابقه عکس” بهترین توری که من رفتم”

🔹ویژه علاقه مندان

🔹تعداد عکس ارسالی: حداکثر چهار فریم ( عکس با کیفیت بصورت افقی و عمودی)

🔹عکاسی صرفا با موبایل

🔹موضوع عکس های ارسالی: عکس هایی مد نظر است که از تورهای گردشگری گرفته شده و در آن شور و حال خاص لذت بردن در تورهای گردشگری را به نمایش گذاشته باشد.

🔹بخش های مسابقه : الف – عکس تورهای داخلی ب- عکس های تورهای خارجی

🔹مهلت ارسال: پایان آبان ماه 1401

🔹شرایط شرکت در مسابقه: 1-مسابقه محدودیت سنی ندارد و همه علاقه مندان آزادند در این مسابقه شرکت کنند.2-عکس های ارسالی را خود فرد شرکت کننده در مسابقه گرفته باشد.3-همراه با فایل عکس های ارسالی می بایست مشخصات عکس: شامل نام تور- مکان تور- زمان برگزاری تور- نام برگزار کننده (فرد لیدر یا آژانس) و توضیح کوتاهی راجع به عکس – همچنین مشخصات فرد عکاس: شامل نام و نام خانوادگی –شغل و زمینه فعالیت – تلفن همراه – آیدی پیج اینستاگرام فرد ارسال کننده عکس نوشته شود.

🔹نحوه ارسال عکس:عکس ها می بایست همراه با توضیحات و مشخصات از طریق واتساپ 09219720625 یا تلگرام جهان گردش @jahane_gardesh ارسال شود و حتما بالای درخواست قید شود برای شرکت در مسابقه عکس ” بهترین توری که من رفتم”

🔹جوایز تشویقی برندگان مسابقه:برای عکاسان 10 عکس برگزیده این مسابقه جوایزی پیش بینی شده که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین اسامی و تصاویر برگزیده 10 عکاس برگزیده این مسابقه در سایت جهان گردش و پیج آن منتشر خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.