👈 چهل سال بعد در همین صفحه

🔴 طلسم افتتاح زیرگذر شکست‼️

نشریه الکترونیک جهان گردش-🔹زیرگذر مدخل‌شهر سرانجام پس از 44 سال عصر دیروز طی مراسمی با حضور پدرام شادی‌طلب (معاون عمرانی وزیر کشور) و شماری از مسئولین محلی کاشان افتتاح شد.

🔸در این مراسم لیلا عزتی(شهردار کاشان) در سخنانی افتتاح ابرپروژه زیرگذر را نقطه عطفی در تاریخ طرح های ترافیکی کاشان دانست و افزود: موضوع تحریم ها و دلار 70 هزار تومانی این اواخر مشکلاتی برای اتمام زیرگذر ایجاد کرد اما عزم و همت پیمانکار و همراهی‌اش با بضاعت مالی شهرداری و همچنین صبر مردم عزیز در نهایت به کمک آمد و این طرح بزرگ به عنوان خدمتی ماندگار افتتاح شد.

🔹نسرین عمویی(رئیس شورای شهر کاشان) هم در سخنانی با تبریک این رخداد گفت: در ایجاد شادی امروز مردم کاشان، تمام ادوار قبلی شورا که یاور و همزبان در ایجاد زیرگذر بودند،سهم دارند و ما خوشحالیم که امروز از جمع شورائی که اولین بار کلنگ زیرگذر را زد، عزیز بزرگواری همچون جناب هاشمی طاهری در بین ما حضور دارند.

🔸گفتنی است روبان افتتاح زیرگذر را هاشمی‌طاهری(رئیس دوره ششم شورای شهر کاشان) به علت کهولت سن نتوانست قیچی کند اما بنا به اصرار مجری برنامه که از او خواست درباره زیرگذر سخنانی ایراد کند،باز هم به علت کهولت سن کاغذ کوچکی را که حاوی اظهاراتش بود به مجری داد و او نیز متن آن را قرائت کرد. هاشمی طاهری آن‌گونه که مجری از کاغذ خواند اظهار داشت: خدای را سپاس که از روز اول کلنگ زنی تا همین امروز، من تمام قد حامی زیرگذر بودم!!

👈 سرب و فولاد “آدم‌کُشه” نیست‼️

🔹رئیس اداره صمت کاشان با ابزار خوشوقتی از اکتشاف چهارصدمین معدن در دوکیلومتری جوشقان گفت: اقتصاد شکوفا یعنی از کوهها هم بتوانیم ثروت و رفاه ایجاد کنیم.
اکبر قدرت‌پور افزود: امروز 10 کارخانه سرب، 15 کارخانه فولاد و 27 کارخانه لنت در محدوده کاشان فعال و در مجموع 30 هزار نفر در این صنایع مشغول کاراند و این یعنی بیکار در کاشان وجود ندارد.

🔸رئیس اداره صمت کاشان یادآور شد: ما صبح تا شب در حال توسعه صنعت هستیم اما برخی بیماردل می‌گویند پس تکلیف محیط‌زیست چه می‌شود که باید در پاسخ به آنها بگویم ماها مراقبیم، خیالتان راحت!!

🔹وی با تاکید بر اینکه دود 4 تا کارخانه آدم را نمی‌کشد افزود: من هر روز با پزشکی قانونی در تماسم تا ببینم علت مرگ متوفیانی که آنجا می‌آورند به علت آلاینده‌ها و سموم صنایع است یا نه، ولی پزشک قانونی هر روز می گوید برو خیالت راحت اما معلوم نیست این‌ها بر اساس کدام مدرک و سند می‌گویند سرب و فولاد “آدم‌کشه” است!

👈مردم سیلک شماره 88/ 8 دی 1401

🔰 @kashan_sozheh

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.