امضاء ۷۲ نماینده پای برگه درخواست استیضاح ضرغامی
نشریه الکترونیک جهان گردش-پورتال خبری رسا نیوز با اعلام این خبر، نوشت:
✨ ” سیدغنی نظری خانقاه ” سخنگوی فراکسیون گردشگری مجلس :

🔸 با توجه به رصد فعالیت های این وزارتخانه و نارضایتی اکثریت افراد فعال در این عرصه، عملا شاهد رهاشدگی برنامه ها و عدم تناسب برنامه های وزارتخانه با قانون برنامه ششم توسعه و قوانین بالادستی در مورد احیای آثار تاریخی، تعیین تکلیف حریم های تاریخی، عدم پاسخگویی مناسب و غیره هستیم.

🔸 چهار درخواست استیضاح از وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مطرح است که مجموعا ۷۲ نماینده آنها را امضاء کرده اند.

🔸 متاسفانه آنچه مربوط به شرایط و ضوابط حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است، عملیاتی نمی شود و شاهد نارضایتی هستیم.

🔸 سرمایه گذاری های مربوط به زیرساخت ها عموما در مراکز استان ها و همچنین در مکان های برخودار انجام می شود و عملا مکان های بکر گردشگری را تبدیل به محل تفریح سالم برای خانواده ها نمی کنند.

🔸 در واقع عده ای که ارتباط دارند، از اعتبارات استفاده می کنند.

🔸 همزمان با وقوع زلزله در منطقه خوی، شاهد برگزاری نمایشگاه در تهران بودیم که صرفا موجب شد میلیاردها تومان هزینه شود اما نتیجه ای حاصل نشود.

🔸 چندین هزار میلیارد تومان پول بی زبان بیت المال به حساب وزارت گردشگری واریز می شود در حالی که می توان برخی از موضوعات را با وزارت ارشاد ادغام کرد زیرا اکثر ماموریت ها و فعالیت هایشان همپوشانی داشته و یکسان است.

🔸 با گفتار درمانی، توئیت زدن و انجام اقدامات نمایشی نمی توان مشکلات را حل کرد زیرا مردم و نمایندگان انتظار اقدامات اساسی دارند.

🔸 در این میان نباید فراموش کرد در این عرصه شاهد اطلاع رسانی ضدونقیض هستیم که موجب وارد شدن شوک به بدنه فعالان این حوزه می باشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.