سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تشکیل ستاد توسعه گردشگری کیش متشکل از 16 نماینده مردم و بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش نشریه الکترونیک جهان گردش– رضا شجیع در بخش پایانی مطالب خود افزود: هدف ما در حوزه گردشگری مشخص شده و تقسیم کارها بر همین اساس بین مسئولان هر حوزه انجام می شود، همچنین ارزیابی برای جذب میزان گردشگر، مشخص و شفاف شده است که تمام این موارد هدفمند شدن سرمایه گذاری ها را به دنبال خواهد داشت.
به گفته رضا شجیع نتیجه اجرای این طرح جذب گردشگر از طریق رویدادهای متنوع، ارتقا برند کیش در حوزه های تخصصی و قرارگرفتن رویدادها در تقویم گردشگری است که موجب می شود آژانس های گردشگری نظامند شده و برای 2 تا 3 سال آینده برنامه ریزی کنند، این موضوع به رونق اقتصاد گردشگری کیش کمک شایانی می کند و امکان تنظیم گری رویدادها برای جذب بهتر گردشگر فراهم می شود.
همچنین رونمایی از “سامانه اطلاع رسانی رویدادهای گردشگری جزیره کیش” از دیگر برنامه های روز کیش بود که با آدرس الکترونیکی” www.events.kish.ir در دسترس عموم است.


از جمله بخش های این سامانه ، فهرست رویدادهای فعال جزیره کیش، ثبت ایده ها، ثبت رویداد جدید، ثبت حامیان مالی، معنوی و رسانه ای می باشد.

جواد جلالیمشاهده نوشته ها

اینجانب جواد جلالی دارای مدرک کارشناسی مدیریت دولتی متولد سال 1336 ایران- خمین ساکن استانهای مختلف ایران با مسئولیت های فرهنگی و هنری، اجتماعی و اطلاع رسانی سکونت فعلی: کاشان مدیر بازنشسته ایرنا، روزنامه نگار، خبرنگار، فعال فرهنگی و هنری، گردشگری، عکاس، مستند ساز، صاحب امتیاز و مدیرمسئول سابق نشریه دیار آشنا و مدیر مسئول نشریه الکترونیک جهان گردش و مدیر پیج معرفی فعالان صنعت گردشگری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.